O nás

Příjemné místo zaměřené na kvalitu vinného lístku a poskytování výjimečných gastronomických zážitků  bylo v "bráně Krkonoš" založeno manželi Milanem a Janou Dejmkovými jako jeden z prvních soukromých podniků v oblasti pohostinství v porevoluční době.

Hlavním cílem Vinárny Pod Klášterem vždy bylo, je a bude poskytování kvalitních služeb zákazníkům, kteří ocení poctivý a osobní přístup dlouholetého a zkušeného personálu. Vinárnu Pod Klášterem můžete navštívit s rodinou i přáteli při běžných příležitostech, soukromých akcích anebo pravidelně pořádaných ochutnávkách různých druhů vín z České republiky a zbytku světa.

NOVINKA: Nově si u nás v sekci VINOTÉKA můžete objednat pečlivě vybrané vzorky vín z proslulé německé vinařské oblasti Mosel. V této sekci také naleznete mnoho kvalitních vín jihomoravských Vinných sklepů Skalák. Neváhejte nás proto KONTAKTOVAT, s výběrem vína vám velmi rádi poradíme. 

Víno je jemný nektar naprosto neschopen jakýchkoli lží. Nesejde na tom, kdy ho sklidíte. Víno bude Vašim ústům šeptat vždy s naprosto otevřenou upřímností, jakmile si dáte jediný doušek.

film Dobrý ročník

Víno je náš život a každý, kdo ho chce žít s námi, je ve Vinárně Pod Klášterem srdečně a s otevřenou náručí vítán.

Milan & Jana Dejmkovi

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Andrej Babiš